KONST / Litografier / Färglitografi 14424289
nr 1442 4289
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 174/325. Färglitografi, bildmått: 37x46, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:02:43
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg